Laivų statyba

Įmonė teikia profesionalias laivų statybos paslaugas. Laivo statyba yra be galo atsakingas procesas, todėl tai yra mūsų pareiga užtikrinti kokybiškai atliktą darbą. Įmonės paslaugos pritaikytos tiek didelių, tiek mažų gabaritų, įvairių tipų laivams. Laivų iki 50 metrų statyba vykdoma nuo projekto pradžios iki perdavimo užsakovui.

Laivų remontas

Įmonė teikia aukštos kokybės remonto paslaugas įvairių dydžių ir tipų laivams. Kiekvienas laivas yra skirtingas ir reikalaujantis ypatingos priežiūros. Mūsų komanda tai žino, todėl mes tikslingai ir profesionaliai atliekame remonto darbus ir pasirūpiname, kad problema nepasikartotų. Patyrę įmonės specialistai teikia išskirtinį dėmesį klientų poreikiams, taip užtikrindami kokybišką aptarnavimą.

Vamzdynų sistemų gamyba ir montavimas

Laivo statyba, tai ne tik tviskantis korpusas tam, kad laivas nuplauktų tūkstančius jūrmylių, būtina pasirūpinti kiekviena detale. Įmonė užtikrina profesionalią vamzdynų sistemų gamybą ir montavimą. Kiekvienas laivas skirtingas, tad mes dirbame su individualiais užsakymais. Patyrę darbuotojai atsižvelgia į kiekvieną kliento pageidavimą, kad suteiktų aukščiausios klasės aptarnavimą ir atliktą darbą.

Izoliavimo darbai

Įmonė atlieka profesionalius vamzdynų, pertvarų, lubų, sienų izoliavimo ir skardinimo darbus. Laivo parengimas yra įpareigojantis darbas, tam reikia skirti daug laiko ir pastangų. Mūsų specialistai pasirūpina izoliavimo ir skardinimo darbais nuo projekto iki jo įgyvendinimo. Visą darbo procesą prižiūri ir vykdo aukščiausios kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį laivybos srityje.

Ventiliacijų sistemų gamyba ir montavimas

Įmonė teikia laivų ventiliacijų sistemų gamybos ir montažo paslaugas. Mums rūpi mūsų klientų poreikiai, todėl kiekvienas projektas atliekamas individualiai. Įmonėje dirbantys ekspertai atsižvelgia į užsakovų pageidavimus, gamybos ir montavimo tipus bei laivo modelį, tad darbas atliekamas kruopščiai ir profesionaliai